**** Hotel U Stare Pani /ubytovanie Praha 1-Stare Mesto

Hotel Praha 1-Stare Mesto U Stare Pani
 
V Centre Prahy v priamom susedstve Staromestského a Václavského námestia sa nachádza komfortný hotel s názvom "U Staré paní". Hotel je umiestnený v dome z 15. storočia, ktorého história je rovnako bohatá ako dejiny Prahy. Hotel je vyhľadávaný predovšetkým vďaka svojej polohe, tiež príjemnej atmosfére, ale aj službám, ktoré hotel ponúka.

Hotel U Staré paní ubytovanie Praha izby
Hotel má k dispozícii 17 izieb a ponúka jednolôžkové izby, dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, apartmány a rodinné apartmány. Všetky izby a apartmány sú vybavené satelitnou televíziou, telefónom s priamou voľbou, minibarom, pripojením na internet, WC a kúpeľňou s vaňou alebo sprchou.

Hotel U Staré paní ubytovanie v Prahe služby
Na recepcii hotela, ktorá je k dispozícii 24 hodín vždy radi ochotne poslúžia hosťom, možno tu aj zariadiť okružné jazdy po Prahe, návštevu Národného Divadla a iné. Hotel je štvorposchodová budova s výťahom. Platiť môžete v hotovosti alebo kreditnou kartou. V suteréne budovy sa nachádza jeden z najslávnejších jazzových klubov v Prahe, ktorý sa otvára od 19:00 a zvyčajne koncert začína od 21:00 hodín. Hoteloví hostia majú vstup zdarma.

Hotel U Staré paní ubytovanie Praha okolie
V okolí hotela je veľa zaujímavých miest, ktoré sú symboly Prahy ako napr. Orloj na Staromestskom námestí, Václavské námestie, Národné múzeum aj Štátna Opera a veľa ďalších. V blízkosti hotela nájdete i Havelské námestie, kde je trhovisko s rôznym tovarom.
Hotel Praha 1-Stare Mesto U Stare Pani - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Praha 1-Stare Mesto U Stare Pani - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Praha 1-Stare Mesto U Stare Pani - hotel má reštauráciuHotel Praha 1-Stare Mesto U Stare Pani - hotel má vináreňHotel Praha 1-Stare Mesto U Stare Pani - možnosť pripojenia na internetHotel Praha 1-Stare Mesto U Stare Pani - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Praha 1-Stare Mesto U Stare Pani - akceptuje creditné karty VISAHotel Praha 1-Stare Mesto U Stare Pani - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Praha 1-Stare Mesto U Stare Pani - Televizor má príjem satelitných programůHotel Praha 1-Stare Mesto U Stare Pani - Iybz sú vybavené televízoromHotel Praha 1-Stare Mesto U Stare Pani - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Praha 1-Stare Mesto U Stare Pani - Izby s vlastnou toaletouHotel Praha 1-Stare Mesto U Stare Pani - v izbach je telefon